Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Przełożony termin rewanżu z KuPS w el. LE

Rewanżowe spotkanie Legii Warszawa z fińskim KuPS rozpocznie się 1 sierpnia o godzinie 18, a nie jak pierwotnie planowano o 19. Wicemistrzowie Polski rewanż zagrają na wyjeździe.

Termin pierwszego spotkania pozostał bez zmian. Rywalizacja pomiędzy Legią a KuPS w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 21 w Warszawie.

Zmianie uległ za to termin rozegrania rewanżowego starcia, które rozpocznie się o godzinę szybciej, niż pierwotnie planowano. Początek spotkania w fińskim Kuopio zaplanowano na godzinę 18 w czwartek 1 sierpnia.

Legia w poprzedniej rundzie wyeliminowała Europa FC, drużynę z Gibraltaru. W pierwszym spotkaniu padł remis 0-0, a rewanż wicemistrzowie Polski zakończyli zwycięstwem 3-0.

Reklama

Z kolei fińskie KuPS wyeliminowało w 1. rundzie białoruskie FK Witebsk, wygrywając 2-0 w pierwszym meczu i remisując 1-1 w drugim.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy