Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Niezgoda, Szymański i Carlitos zostają

Legia Warszawa chce walczyć o czwarte z rzędu mistrzostwo Polski, dlatego nie zamierza się pozbywać żadnej z ważnych postaci w zimowym oknie transferowym, które dla polskich klubów trwa do 28 lutego.

"Styczeń był bardzo intensywny. Do klubu wpłynęły oferty za Jarosława Niezgodę, Sebastiana Szymańskiego i Carlitosa. Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. Wierzę, że pomoże nam w zdobyciu czwartego z rzędu mistrzostwa Polski" - powiedział Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii, cytowany przez stronę internetową klubu.

"W przypadku Jarka i Sebastiana również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż. Wiele klubów interesowało się także Nagym i Kulenoviciem. Uznaliśmy jednak, że teraz najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla klubu jest to, aby zostali w Legii. Oczywiście to zwiększa rywalizację w zespole i wszyscy muszą walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Mamy do pokonania piętnastu różnych przeciwników, do których trener Sa Pinto, budując daną osiemnastkę meczową, będzie dobierał odpowiedni profil piłkarzy" - dodał.

Reklama

Legia po 21 kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc trzy punkty do liderującej Lechii Gdańsk.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama