Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (15 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (13 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (12 pkt.)
  • 4 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 5 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 6 .Lechia Gdańsk (10 pkt.)
  • 7 .Piast Gliwice (10 pkt.)
  • 8 .Radomiak (9 pkt.)

Legia Warszawa. Nie będzie transferu Marko Jankovica

Legia Warszawa poinformował w poniedziałek, że nie dojdzie do podpisania kontraktu z Marko Jankovicem. Reprezentant Czarnogóry w ostatnich dniach przebywał na testach w zespole piłkarskiego mistrza Polski.

"Marko Jankovic, który od środy przebywa w Warszawie, był bliski podpisania kontraktu z Legią Warszawa. Ostatecznie transfer nie zostanie sfinalizowany" - podał stołeczny klub w oficjalnym komunikacie.

Podczas piątkowej konferencji prasowej - przed ligowym spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała - bardzo pochlebnie o zawodniku z Bałkanów wypowiadał się trener Legii Czesław Michniewicz. Tego samego dnia miało dojść do podpisania umowy.

“Marko Jankovic to zawodnik bardzo zaawansowany technicznie, umiejący rozwiązywać trudne sytuacje boiskowe w niekonwencjonalny sposób. Tego nam troszkę brakowało i stąd też mieliśmy mniej sytuacji na wprost bramki. Marko ma w sobie nieszablonowość, dobre uderzenie, pomysł na tworzenie małej gry. Bardzo liczę na niego. Może grać na dwóch pozycjach, jako środkowy pomocnik i na prawej stronie pomocy. Cały czas jest w ruchu i się przemieszcza.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

- Z Podbeskidziem nie zagra, lecz nie wykluczam, że pojedzie z nami jako zawodnik dodatkowy, żeby poznawał drużynę, ligę i sposób gry. I przede wszystkim, żebyśmy nawzajem się poznawali. Dziś ma podpisać kontrakt" - przekazał wówczas Michniewicz.

W niedzielę Legia przegrała w Bielsku-Białej z zajmującym ostatnie, 16. miejsce Podbeskidziem 0:1 i straciła pozycję lidera ekstraklasy na rzecz Pogoni Szczecin.

Z kolei w poniedziałek oficjalnie ogłoszono, że Jankovic, były gracz m.in. Partizana Belgrad i włoskiego SPAL Ferrara, nie znajdzie zatrudnienia w Legii Warszawa.

Według serwisu legia.net, Jankovic słabo wypadł podczas ubiegłotygodniowych testów wydolnościowych. W poniedziałek zostały powtórzone, wypadł lepiej, ale do parafowania kontraktu nie dojdzie.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje