Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Nemanja Nikolić może trafić do Hull City

"Hull Daily Mail" podaje, że Nemanja Nikolić jest blisko zespołu Premier League. Napastnik Legii Warszawa ma przenieść się do Anglii po meczach z Dundalk FC w IV rundzie el. Ligi Mistrzów.

Reprezentant Węgier w poprzednim sezonie strzelił 36 goli we wszystkich rozgrywkach. Zimą Nikolić otrzymał bardzo dobrą finansowo ofertę z Chin, ale nie był zainteresowany wyjazdem. 28-latek chciał zdobyć z Legią mistrzostwo i Puchar Polski. Jednocześnie zawodnik uzgodnił z klubem, że jeśli latem na Łazienkowską wpłynie zadowalająca obie strony oferta, to nikt problemów z wyjazdem robić mu nie będzie.

We wtorek angielskie i węgierskie media poinformowały, że piłkarzem bardzo zainteresowane jest Hull City - beniaminek Premiere League. Nikolić miałby opuścić Legię po eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Jeszcze tydzień temu angielskie media również informowały o zainteresowaniu Nikoliciem. Padały nawet konkretne kwoty - 3 mln funtów. Wydaje się, że faktycznie Anglicy złożyli ofertę i Nikolić może odejść z Legii.

Dla warszawskiego klubu byłaby to ogromna strata. Zwłaszcza że Legia jest o krok od Ligi Mistrzów. Jeśli faktycznie awansuje, potrzebne jej będą wzmocnienia.

W obecnym sezonie 28-letni napastnik strzelił pięć goli - cztery w eliminacjach LM, jednego w meczu Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze (2-3)

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy