Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Mistrza Polski może opuścić Luquinhas

To byłoby bez wątpienia wielkie osłabienie Legii Warszawa, która sposobi się, by w końcu spróbować podbić Ligę Mistrzów. O ile wcześniej zespół przebrnie przez sito eliminacji. Mowa o możliwym odejściu 23-letniego Luquinhasa, który ma być kuszony wielkimi pieniędzmi z Bliskiego Wschodu.

Mistrzostwo Polski zdobyte w cuglach daje wielką radość kibicom Legii i jej właścicielowi, Dariuszowi Mioduskiemu. Jednak odzyskany prymat w kraju nie jest celem samym w sobie klubu z Warszawy.

W stolicy chcą w końcu poważnie zaistnieć na europejskich salonach. Aby to się udało, czyli eliminacje Ligi Mistrzów zakończyły się pełnią sukcesu, zespół potrzebuje wzmocnień. I o tych już głośno mówi się przy Łazienkowskiej.

Z drugiej strony optymalnie by było, gdyby zespół się nie osłabił, czyli nie stracił kluczowych zawodników. A niewątpliwie kadra zespołu ucierpiałaby, gdyby drużynę trenera Aleksandara Vukovicia opuścił brazylijski pomocnik Luquinhas.

Reklama

Według informacji, do których dotarł "Przegląd Sportowy", 23-letni as środka pola od kilku tygodni jest kuszony wielkimi pieniędzmi przez szejków z Bliskiego Wschodu.

Naturalnie porozumieć muszą się w pierwszej kolejności kluby, bowiem kontrakt Luquinhasa z Legią obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Podobno szejkowie mają być gotowi wyłożyć kilka milionów euro, by dopiąć swego. - Są zdeterminowani do tego stopnia, że deklarują gotowość spełnienia wszystkich warunków Brazylijczyka - twierdzi "PS".

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL