Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Magiera: Wolniej myśleliśmy na boisku

- Patrząc na tabelę każdy oczekiwał od nas zwycięstwa, ale tabela nie gra na boisku. My graliśmy dobrze tylko przez pierwsze piętnaście minut. Wygrali zasłużenie - powiedział po meczu Legia - Ruch trener mistrzów Polski Jacek Magiera.

- Gratuluję Ruchowi zwycięstwa. Strzelili w pierwszej połowie świetne bramki. Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przenosiło się to na sytuacje. Ruch był bardzo dobrze ustawiony. My dzisiaj wolniej myśleliśmy na boisku i podejmowaliśmy mniej trafnych decyzji. Zabrakło przede wszystkim dobrych wyborów, skuteczności i precyzji, bo mieliśmy sporo sytuacji - powiedział Magiera.

- Mecz z Ajaksem miał wpływ na nasze przygotowanie fizyczne do spotkania z Ruchem, ale nie szukam żadnych usprawiedliwień. Sami sobie skomplikowaliśmy dziś sprawę. Nie wiem, czy piłkarze myśleli o meczu z Ajaksem. Nie siedzę w ich głowie. Ja po czwartkowym meczu spałem dwie godziny. Poszedłem spać o drugiej, wstałem już o czwartej, żeby zacząć analizę tego spotkania. Piłkarze też mieli zarwane noce, ale nie dlatego, że ruszyli w miasto, tylko byli po prostu wycieńczeni po spotkaniu z Ajaksem - dodał.

- Dzisiaj nie zmniejszyliśmy strat, ale liga jest jeszcze długa. Po takim meczu jak dzisiaj będziemy jeszcze mocniejsi - zakończył.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL