Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Karbownik na celowniku Brighton

Jak sensacyjnie informuje "Super Express", w najbliższych godzinach mogą dobiec końca negocjacje w sprawie sprzedaży Michała Karbownika do klubu Premier League. Ma nim być Brighton, gdzie za rekordową kwotę wybiera się już Jakub Moder.

To doprawdy szalony wieczór, jeśli chodzi o transferowe hity. Dopiero co obwieściliśmy, że w poniedziałek doczekamy się rekordu Ekstraklasy za sprawą Jakuba Modera, który zostanie kupiony z Lecha Poznań za 11 mln euro przez Brighton. Teraz okazuje się, że jego klubowym kolegą może stać się lada moment inny Polak. 

Chodzi o legionistę Michała Karbownika, jednego z najbardziej perspektywicznych graczy rodzimej Ekstraklasy. "Super Express" donosi, że struktura awizowanego transferu ma być taka sama jak w przypadku Modera, czyli "kupno i natychmiastowe wypożyczenie do klubu odstępującego". 

Reklama

Kwota transakcji? Wedle niepotwierdzonych informacji - poniżej 10 mln euro.

Jak udało się ustalić Interii, Karbownik - podobnie jak lechita - również w poniedziałek uda się na testy medyczne do Niemiec. Podróż do Anglii wiązałaby się z koniecznością odbycia kwarantanny. Tymczasem obaj zawodnicy znaleźli się w gronie powołanych na październikowe mecze drużyny narodowej.

Zgrupowanie kadry rozpoczyna się właśnie w poniedziałek. Moder i Karbownik dostali zgodę sztabu reprezentacji na odbycie testów i załatwienie spraw klubowych. Do kolegów dołączyć mają w godzinach wieczornych.    

UKi

PKO Ekstraklasa - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz


Reklama

Reklama

Reklama