Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Joseph Mora na testach

Kostarykanin Joseph Mora w tym tygodniu będzie trenował z Legią Warszawa - informuje oficjalna strona klubu. Jeśli się spodoba, może zostać kolejnym piłkarzem drużyny ze stolicy.

W poniedziałek treningi z Legią Warszawa rozpocznie Joseph Mora. Kostarykanin będzie ćwiczył z zespołem prowadzonym przez Henninga Berga do końca bieżącego tygodnia.

Mora występuje na lewej stronie defensywy i jest młodzieżowym reprezentantem kraju. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Deportivo Saprissa, gdzie trafił z Belen Siglo XXI, którego jest wychowankiem. W przeszłości występował również w klubie Uruguay ze swojej ojczyzny.

Joseph Martin Mora Cortez urodził się 15 stycznia 1993 roku. Największym sukcesem w jego dotychczasowej przygodzie z futbolem jest wywalczenie mistrzostwa Kostaryki z Deportivo Saprissa w sezonie 2014/2015.

Reklama

Latem Legia pozyskała już czterech piłkarzy: Nemanję Nikolicia, Aleksandara Prijovicia, Michała Pazdana i Pablo Dyego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL