Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Ivan Obradović na testach medycznych

Legia Warszawa znalazła lewego obrońcę. Serb Ivan Obradović przyjechał do stolicy na testy medyczne.

Obradović ma 30 lat, ostatnie cztery sezony spędził w Anderlechcie. W klubie z przedmieść Brukseli rozegrał 90 oficjalnych meczów, ale w ostatnim sezonie tylko 10. Po zakończeniu rozgrywek jego kontrakt w Belgii wygasł.

Jak poinformował serwis 90minut.pl, w środę Obradović przyjechał do Warszawy na testy. Jeśli pomyślnie je przejdzie, zapewne podpisze kontrakt z drużyną wicemistrzów Polski. Dzięki temu, że lewy obrońca z Serbii nie jest związany z żadnym klubem, nie trzeba będzie płacić za niego tzw. sumy odstępnego.

Legia szukała lewego obrońcy po odejściu Adama Hlouszka, który podpisał kontrakt z Viktorią Pilzno. Warszawski klub interesował się sprowadzeniem Mikkela Kirkeskova z Piasta Gliwice, ale z tego transferu najprawdopodobniej nic nie wyjdzie.

W czwartek Legia rozpocznie eliminacje Ligi Europy. Jej pierwszym przeciwnikiem będzie Europa FC z Gibraltaru.

Ekstraklasa: sprawdź terminarz na nowy sezon

DG

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy