Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Guilherme nie przedłuży kontraktu

To koniec sagi o rozmowach kontraktowych z Guilherme. Legia Warszawa poinformowała oficjalnie, że brazylijski piłkarz nie przedłuży umowy z klubem.

Kontrakt 26-letniego Guilherme z Legią kończy się 31 grudnia tego roku.

- W ciągu kilku ostatnich miesięcy podjęliśmy wiele działań  i w naszym przekonaniu zrobiliśmy wszystko, aby doprowadzić do przedłużenia kontraktu z Guilherme, którego bardzo cenimy. Szanujemy jednocześnie jego decyzję i rozumiemy, że ma oferty, które na obecnym etapie kariery, z różnych względów, może traktować jako życiową szansę - powiedział dyrektor techniczny Legii Ivan Kepcija, cytowany na stronie klubu.

- Doceniamy to, co "Gui" zrobił dla Legii, jego pasję i zaangażowanie, które prezentował jako legionista. Będzie nam go oczywiście brakowało, ale chcemy wyraźnie podkreślić, że odejście "Gui" nie wpłynie w żaden sposób na nasze sportowe cele, które będziemy konsekwentnie realizować - dodał Kepcija.

Reklama

Brazylijski pomocnik po raz pierwszy zagrał w barwach Legii w lutym 2014 roku.

Łącznie wystąpił w 147 meczach warszawskiego zespołu, w których zdobył 19 bramek. Może wystąpić jeszcze w trzech grudniowych spotkaniach Legii w Ekstraklasie.

W bieżącym sezonie Ekstraklasy zagrał 12 razy i strzelił jednego gola.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy