Reklama

Reklama

Legia Warszawa - Górnik Zabrze na żywo

Piłkarze Legii Warszawa podejmują Górnika Zabrze w meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z tego spotkania.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze!

Ten mecz będzie miał bezpośrednie przełożenie na układ czołówki tabeli. Górnik zajmuje czwarte miejsce i do prowadzącej Legii traci sześć punktów. W przypadku porażki zespołu z Zabrza zmniejszą się jego szanse na zdobycie mistrzostwa Polski.

Górnik kiepsko rozpoczął rundę wiosenną, ponieważ z trzech spotkań na własnym boisku wygrał jedno, a dwa przegrał. Jednak na wyjazdach podopieczni Adama Nawałki są w tym sezonie niepokonani.

"Naszym zadaniem jest zwycięstwo i zdobycie kolejnych trzech punktów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie będzie to łatwe" - powiedział trener Legii Jan Urban, który w Górniku występował przez 4,5 roku (w latach 1985-89). Z tym zespołem trzykrotnie zdobył mistrzostwo Polski i sięgnął po Superpuchar. Na zakończenie kariery wrócił do Zabrza (wiosną 1998 r.) na pół roku.
 
"Zawsze będę miał sentyment do tego klubu. Spędziłem w nim sporą część swojej kariery, odnosiłem sukcesy i tego się nie zapomina" - przyznał szkoleniowiec.

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze!

Relację z meczu można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy