Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Filip Mladenović zostanie piłkarzem lidera Ekstraklasy

Serbskiemu obrońcy Filipowi Mladenoviciowi wygasł kontrakt z Lechią Gdańsk. Teraz na trzy lata zwiąże się z Legią Warszawa.

Potwierdzają się informacje portalu Legia.net. Pierwszym nabytkiem Legii przed sezonem 2020/2021 będzie lewy obrońca, Filip Mladenović.

Dzisiaj warszawski klub ma o tym poinformować oficjalnie.

Zawodnik jest już po testach medycznych, które wypadły pomyślnie. Piłkarz podpisze z Legią prawdopodobnie trzyletni kontrakt.

28-letni zawodnik trafi do Legii z kartą na ręku, bo 30 czerwca wygasł mu kontrakt z Lechią Gdańsk. 

Mimo że Mladenović grał w Gdańsku jedynie 2,5 roku, na trwałe zapisał się w sercach kibiców Lechii. Był kluczową postacią zespołu, która w rozgrywkach sezonu 2018/19 osiągnęła najlepszy wynik w historii klubu, zdobywając Puchar Polski i finiszując w Ekstraklasie na najniższym stopniu podium.

Reklama

Serb skomentował go w następujący sposób: - Historyczny sezon, wiele osób będzie go wspominać, ja na pewno zapamiętam go na zawsze. Te 2,5 roku w Gdańsku, to był piękny czas.

Mladenović wystąpił w lidze w barwach Lechii 64 razy, zdobył trzy gole i zanotował 16 asyst.    

Na pożegnanie z Lechią, Piotr Stokowiec mówił: - Dziękujemy mu za te lata, mamy sobie wiele do zawdzięczenia nawzajem. Dzięki dobrej grze w Lechii, Filip wrócił do reprezentacji Serbii, ma otwartą drogę do fajnego kontraktu. Okazało się, że ten "fajny kontrakt" "Mladen" podpisze z Legią Warszawa.

MS

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy