• 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Legia Warszawa. Ernest Muci: Cieszę się, że dziś pomogłem zespołowi

Legia Warszawa wywalczyła remis 1-1 w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. Bohaterem mistrzów Polski został Ernest Muci, który zdobył wyrównującą bramkę. – Cieszę się, że dziś pomogłem zespołowi – powiedział Albańczyk w rozmowie z TVP.

Legia przegrywała od 60. minuty, kiedy pięknego gola głową strzelił Bruno Petković. W 82. minucie mocnym strzałem z dystansu popisał się Muci i doprowadził do wyrównania.

Albańczyk ma ostatnio dobry okres. W meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy z Wisłą Płock zdobył zwycięską bramkę. Padła ona po bardzo podobnym strzale do tego, którym pokonał Dominika Livakovicia.

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

Muci oczekuje od siebie więcej

Wcześniej jednak Muci nie zachwycał. Sam piłkarz zdaje sobie z tego sprawę i chce poprawić swoją grę.

- Oczekuję od siebie więcej. Chcę się rozwijać. Nie pokazałem jeszcze całego potencjału. Cieszę się, że dziś pomogłem zespołowi - powiedział w rozmowie z TVP.

Muci podkreślał, że Legia mogła wygrać ten mecz. Miała kilka sytuacji, których nie wykorzystała.

- Mieliśmy swoje szanse. Graliśmy dobrze i wywalczyliśmy remis. Taki wynik jest ok - dodał.