Reklama

Reklama

Legia Warszawa dotarła do Dublina

Piłkarze Legii Warszawa około godziny 14 dotarli do Dublina, gdzie w środę o 20.45 zagrają rewanżowy mecz 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z St Patrick's Athletic FC. W pierwszym spotkaniu przy Łazienkowskiej padł remis 1-1.

Cała podróż mistrzów Polski trwała sześć godzin. Ok. godz. 8 wyjechali autokarem spod swojego stadionu na lotnisko Okęcie, a ok. 14 zameldowali się w hotelu w stolicy Irlandii.

Krótko po starcie do pasażerów przemówił kapitan samolotu, który życzył drużynie powodzenia podczas środowego meczu.

"Proszę państwa, muszę zaznaczyć, że jesteśmy kibicami Legii, nasze dzieciaki również trzymają kciuki za warszawski zespół. Jeśli ktoś z państwa ma życzenie odwiedzić nasz kokpit i zapoznać się z pracą pilota, zapraszamy" - powiedział pilot, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Reklama

Na godzinę 20.45 polskiego czasu norweski szkoleniowiec Legii Henning Berg zaplanował ostatni przed meczem z St. Patrick's trening, przed którym odbędzie się konferencja prasowa.

Gdyby mistrz Polski odpadł z LM na tym etapie rywalizacji, oznaczałoby to też zakończenie przygody z europejskimi pucharami w tym sezonie.

Zobacz zestaw par 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy