Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Domagoj Antolić na liście życzeń Trabzonsporu

Domagoj Antolić może odejść z Legii Warszawa. Pomocnikiem „Wojskowych” zainteresowany jest Trabzonspor.

Antolić trafił do Legii w styczniu 2018 roku. Do tej pory zagrał w klubie ze stolicy 83 mecze i strzelił cztery gole. W sezonie 2017/18 zdobył mistrzostwo i Puchar Polski.

W tym sezonie Chorwat jest jednym z czołowych piłkarzy Legii. W Ekstraklasie wystąpił 30 razy, zdobywając trzy bramki. Cztery mecze zagrał też w Pucharze Polski.

Dobra forma Antolicia nie uszła uwadze zagranicznych klubów. Według tureckich mediów, piłkarz znalazł się na liście życzeń Trabzonsporu.

Jest jednak tylko opcją rezerwową. Priorytetem dla tureckiego klubu jest sprowadzenie reprezentanta Gabonu Guelora Kangi. Jego kontrakt ze Spartą Praga wygasa po sezonie i będzie do wzięcia za darmo. Z kolei Antolić jest związany z Legią do końca roku. Gdyby Turcy chcieli go pozyskać już latem, musieliby zapłacić.

Reklama

Trabzonspor walczy o mistrzostwo Turcji. Po 29. kolejkach jest na drugim miejscu. Traci tylko dwa punkty do Istanbul BB. 

Co ciekawe, piłkarzem Trabzonsporu jest inny były piłkarz Legii - Guilherme. Brazylijczyk występował przy Łazienkowskiej w latach 2015-2018.

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy