Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (14 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (13 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Legia Warszawa. Czesław Michniewicz: Wyciągnę konsekwencje za te czerwone kartki

Czesław Michniewicz ma o czym myśleć przed środowym arcyważnym spotkaniem III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. Legia Warszawa bardzo słabo zaprezentowała się w meczu z Radomiakiem, przegrywając zasłużenie z beniaminkiem aż 1:3.

- Przegraliśmy bardzo ważny mecz- zaczął Michniewicz pomeczowe konferencji prasowej. - Zagraliśmy słabe spotkanie. Dwie czerwione kartki w kluczowych momentach. Martwi przegrana i zachowanie. Nie potrafimy panować nad sobą. To nie akceptowalne, wyciągniemy konsekwencje - denerwował się szkoleniowiec mistrzów Polski.

- Pierwsza połowa wyrównana. Uraz Skibicki, Hanna, Straciliśmy gola, było jednak mnóstwo czasu, żeby wygrać to spotkanie. Potem czerwone kotki. Sędzia podjął decyzję na podstawie VAR-u, więc chyba były zasłużone. Mecz wymknął się spod kontroli. Po golu na 2:1 jeszcze mieliśmy nadzieję na punkt, potem straciliśmy Josue. Nie możemy pozwolić sobie na takie zachowania. Hanna źle się czuł. Wszedł za niego Mladenović i skończyło jak się skończyło - gorzko zauważył trener Legii.

Reklama

PKO Ekstraklasa. Radomiak - Legia. Michniewicz: Wyciągniemy konsekwencje!

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!


W Radomiu wszyscy czekają na powrót do klubu bramkarza Mateusza Kochalskiego. Wypożyczony z Legii piłkarz wrócił do Warszawy w trybie awaryjnym po kontuzji twarzy Cezarego Miszty. Trener Dariusz Banasik rozmawiał o tym z Michniewiczem i usłyszał, że Kochalski będzie mógł wrócić do Radomia, kiedy Miszta wydobrzeje.

- Trener Banasik zna naszą sytuację. Jeśli Czarek Miszta wróci do treningu, Mateusz wróci do Radomia. Nie wiem kiedy, w tym czy przyszłym tygodniu. Rozmawialiśmy o tym przed meczem z trenerem - powiedział Michniewicz.

Festiwal czerwonych kartek w meczu Radomiak - Legia - Zobacz więcej!

Asz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje