Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Czerczesow: I tak swoje cele zdobędziemy

Stanisław Czerczesow - trener Legii, mimo straty punktów z Piastem Gliwice, jest spokojny o to, że legioniści w tym sezonie swój cel osiągną.


- W Neapolu zostawiliśmy dużo sił, a nie mamy wielkiej możliwości rotacji. Były problem, ale nastawienie mieliśmy dobre, walka była przez 90 minut - powiedział Czerczesow w rozmowie z Canal+ Sport.

- Jeśli w takim wyrównanym meczu strzelasz gola, a masz jeszcze kilka okazji, by trafić na 2-0 i postawić kropkę nad "i", a nie robisz tego, to czasem nie wygrywasz - dodał.

- Rywal na pewno nie przez przypadek tak długo jest na pierwszym miejscu. Piłkarze Piasta potrafią grać, mają odpowiednich zawodników, mają piłkarski materiał - uważa Rosjanin.

Reklama

- Nie utrzymaliśmy prowadzenia 1-0, więc nastroje się nieco popsuły, ale podchodząc do tego strategicznie, mamy nadal pięć punktów straty do lidera. Dwa miesiące temu, gdy zaczynaliśmy pracę, gdyby ktoś powiedział, że w tak krótkim czasie zmniejszymy stratę do pięciu punktów, to każdy byłby zadowolony.

- Była okazja, aby jeszcze bardziej się przybliżyć, nie udało się, ale sezon trwa i jesteśmy przekonani, że swoje cele osiągniemy.

Zapytany przez reportera Canal+Sport o to, co po meczu powiedział drużynie, odparł:

- Pan nigdy nie opowiada o tym, o czym z żoną rozmawia, my też mamy tu rodzinę. Padło parę słów, to co powiedziałem, yu nas nie ma emocji, prosezjonalny rozmowa, żeby do domu wracali z odpowiednim nastrojem.

 Poproszony o ocenę poziomu meczu, Czerczesow stwierdził:

- Po pierwsze, zima przyszła, a piłka to letni sport. Po drugie, dla nas było to już 34. spotkanie w sezonie. Mecz trzymał w napięciu, ale i my i Piast możemy grać lepiej. Nerwy były, nie do końca się udało im i nam, ale gra i scenariusz podobały się kibicom. Ja też oglądałem jako uczestnik, przeżywam emocje - tłumaczył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama