Reklama

Reklama

Legia Warszawa będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów!

Legia Warszawa wyeliminowała w środę AS Trenczyn i będzie rozstawiona w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Dzisiaj został spełniony ostatni warunek.

Polska drużyna w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów jeszcze nie była rozstawiona i w decydującej fazie zawsze trafiała na teoretycznie mocniejszego przeciwnika. Tym razem jest jednak inaczej.

Podstawowym warunkiem było wyeliminowanie przez Legię AS Trenczyn. Mistrzowie Polski w wyjazdowym spotkaniu wygrali 1-0 i w środę bezbramkowym remisem postawili kropkę nad "i".

Musiał zostać jednak spełniony dodatkowy warunek. By mistrzowie Polski byli rozstawieni, do czwartej rundy nie mógł przejść co najmniej jeden zespół z trzech: Olympiakos Pireus, FC Salzburg i Celtic Glasgow.

Reklama

I stało się tak w przypadku greckiego zespołu. Olympiakos przegrał w środę na wyjeździe z Hapoelem Beer Szewa 0-1, a ponieważ w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis, to zespół z Izraela awansował do następnej rundy.

FC Salzburg i Celtic przeszły natomiast dalej. Austriacy wyeliminowali Partizani Tirana, a Szkoci FK Astana.

W tej sytuacji w czwartej rundzie Legia trafi na kogoś z grupy: Dinamo Zagrzeb, Łudogorec Razgrad, FC Kopenhaga, Hapoel Beer Szewa lub Dundalk FC. 

Jeśli jednak Legii w el. Ligi Mistrzów powinie się noga, to i tak jest już pewna gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej. 

Zobacz zestaw par trzeciej rundy el. LM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy