Reklama

Reklama

Legia Warszawa. Armando Sadiku na testach w klubie

26-letni albański napastnik Armando Sadiku przejdzie testy w Legii Warszawa. Ma być kolejnym wzmocnieniem mistrzów Polski.

Sadiku błysnął podczas ubiegłorocznego Euro 2016 we Francji, na którym wystąpił ze swoją reprezentacją.

Albańczycy co prawda nie wyszli z grupy, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Na koniec fazy grupowej, po bramce Sadiku, pokonali Rumunię, odnosząc pierwsze zwycięstwo w historii mistrzostw Europy.

Legia.net, cytując szwajcarski blick.ch, podaje, że Sadiku przejdzie testy medyczne w Legii i jest bliski podpisania kontraktu z mistrzem Polski.

Albańczyk związany był ostatnio z drugoligowym szwajcarskim FC Zurych, ale dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Reklama

W zespole z Zurychu zdobył dziewięć bramek i zaliczył cztery asysty w 16 występach.

Sadiku jest etatowym reprezentantem Albanii.

WS

Ekstraklasa: zobacz terminarz sezonu 2017/18!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy