Reklama

Reklama

Legia - Śląsk 0-0. ​Trener Hasi: Brakuje nam jakości

- Śląsk skoncentrował się na blokowaniu naszych poczynań. Stworzyliśmy sobie mało sytuacji, ale przynajmniej jedną powinniśmy wykorzystać. Zabrakło w naszej drużynie kreatywności, a ona jest potrzebna do rozstrzygania takich meczów na swoją korzyść. Jestem totalnie rozczarowany wynikiem, ale musimy się skoncentrować na pracy, bo środę czeka nas mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów - powiedział po meczu ze Śląskiem opiekun Legii.

To już stały obrazek konferencji prasowych - albański szkoleniowiec przychodzi rozmawiać z dziennikarzami z miną zbitego psa. Jak na razie nic nie układa się po jego myśli. Najpierw pół drużyny wyjechało na Euro 2016, później z klubu zaczęli odchodzić kolejni piłkarze, a do tego jeszcze posypały się kontuzje. A trzeba grać nie tylko ligę, ale też eliminacje Ligi Mistrzów. 

- Pozytywną rzeczą jest to, że stabilniej gramy w obronie, nie straciliśmy gola. Śląsk nie stworzył sytuacji, obrona z każdym meczem staje się coraz lepsza - mówił Hasi za wszelką cenę szukając powodów do optymizmu. 

Hasi odniósł się też do roszad w składzie. 

Reklama

- Musieliśmy zmienić kontuzjowanego Adama Hlouska, jego uraz nie wygląda poważnie, ale potrzebne są jeszcze dodatkowe badania, zanim stwierdzimy, czy coś złego mu się nie stało. Do tego Moulin prosił o zmianę, więc też musiałem mu podziękować za grę - wytłumaczył.

Jego zdaniem i tak Legia powinna wygrać. - Stworzyliśmy dwie sytuacje, przynajmniej jedną powinniśmy wykorzystać. Trzeba pamiętać, że w porównaniu z poprzednimi meczami straciliśmy dwóch kreatywnych piłkarzy - Dudę który został sprzedany i wyłączonego na dłuższy czas z powodu kontuzji Guilherme - dodał Hasi.

Z nadzieją w głosie Hasi stwierdził, że może uda się jeszcze pozyskać przynajmniej jednego piłkarza przed meczami eliminacji Ligi Mistrzów. - Wiem, że klub cały czas pracuje nad wzmocnieniami, mam nadzieję, że pozyskamy chociaż jednego gracza przed spotkaniem z Trenczynem. Jeśli nie, będziemy grali tym, co mamy - zakończył.

Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy