Reklama

Reklama

Legia rozpoczęła przygotowania w niepełnym składzie

Bez kilku piłkarzy przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła w poniedziałek Legia Warszawa, mistrz i zdobywca Pucharu Polski. W zajęciach nie uczestniczyli m.in. powołani do reprezentacji na mistrzostwa świata Artur Jędrzejczyk i Michał Pazdan.

Jak poinformował stołeczny klub, z grona podopiecznych chorwackiego trenera Deana Klafurica zabrakło m.in. Jędrzejczyka, Pazdana (obaj w środę wylatują na mundial do Rosji), Sebastiana Szymańskiego, Krzysztofa Mączyńskiego, Czarnogórca Marka Veszovicia i Węgra Dominika Nagy'ego. Wszyscy otrzymali dłuższe urlopy.

Poniedziałkowe zajęcia przebiegły pod znakiem ćwiczeń motorycznych i koordynacyjnych. Legioniści będą trenować w Warszawie do 17 czerwca, a tego dnia rozegrają sparing z czwartoligowym Mazurem Karczew.

Od 18 czerwca do 1 lipca mistrzowie Polski przebywać będą na zgrupowanie w Warce. W planach są kolejne spotkania towarzyskie - ze Stalą Mielec (24 czerwca) i Górnikiem Łęczna (30 czerwca). Z kolei po powrocie z obozu, Legia zagra 4 lipca z rumuńskim Vitorulem Konstanca. Ostatni sparingowy rywal nie jest jeszcze znany.

Reklama

Zespół Legii, który będzie uczestniczył w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, nowy sezon Lotto Ekstraklasy rozpocznie 21 lipca meczem u siebie z Zagłębiem Lubin.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama