Reklama

Reklama

Legia podziękowała Robertowi Lewandowskiemu za wsparcie

Legia Warszawa podziękowała Robertowi Lewandowskiemu za wsparcie po tym, jak UEFA wykluczyła mistrzów Polski z walki o Ligę Mistrzów.

Za występ nieuprawnionego piłkarza - Bartosza Bereszyńskiego - w rewanżu z Celtikiem (w 3. rundzie kwalifikacji) UEFA ukarała Legię walkowerem.

Pierwsze spotkanie stołeczny zespół wygrał u siebie 4-1, a w rewanżu zwyciężył 2-0, ale walkower 3-0 dla Celticu oznaczał, że bilans bramkowy dwumeczu się wyrównał (4=4), jednak Szkoci uzyskali awans dzięki golowi na wyjeździe.

Polski zespół próbował walczyć o złagodzenie kary, a popierał go m.in. Robert Lewandowski, który publicznie powiedział, że kara jest zbyt surowa. Podkreślał, że Legia zdecydowanie wygrała dwumecz z Celtikiem i zasłużyła na awans do kolejnej rundy. "Nie mogą się teraz poddać, muszą wierzyć, że za rok się uda" - powiedział dla "Super Expressu".

Reklama

Teraz Legia podziękowała "Lewemu" za słowa otuchy.

"Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Pana w tak trudnym dla naszego Klubu momencie i podkreślić, że Pański gest dodał nam sił w walce o sprawiedliwość i respektowanie zasady fair play" - napisano w liście, który podpisali: prezes Bogusław Leśnodorski, wiceprezes Rafał Wyszomierski i dyrektor wykonawczy Jakub Szumielewicz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy