Reklama

Reklama

"Legia jest najsilniejszym rywalem, na jakiego mogliśmy trafić"

Trener Steauy Bukareszt Laurentiu Reghecampf przyznał po wylosowaniu Legii w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, że to bardzo mocny rywal. Jak dodał pomocnik Alexandru Bourceanu - warszawski zespół jest najsilniejszym z pięciu, na jakie można było trafić.

- Jestem przekonany, że czekają nas dwa trudne mecze. Legia to bardzo silny przeciwnik, ale musimy sprostać zadaniu i awansować do fazy grupowej. Będziemy bardzo skoncentrowani - zapowiedział Reghecampf, cytowany w rumuńskich mediach.

- Myślę, że Legia jest najsilniejszym rywalem, na jakiego mogliśmy trafić na tym etapie rozgrywek. Jeżeli podczas losowania poprzednich rund mieliśmy więcej szczęścia przy nazwach przeciwników, to teraz poprzeczka wisi wyżej. Uważam jednak, że jeśli będziemy wymagający dla rywali i skupieni na naszej grze tak jak w poprzednich meczach, wywalczymy awans - stwierdził z kolei Bourceanu.

Reklama

Menedżer Steauy Mihai Stoica nie chciał ocenić, czy losowanie dla jego drużyny było korzystne.

- To nie chodzi o szczęście lub jego brak. Legia w świetnym stylu rozpoczęła sezon w polskiej ekstraklasie. To dobry zespół, zbilansowany, odpowiednio zorganizowany na boisku, ale nie ma w składzie zawodnika, który sam rozstrzygnąłby o wyniku. Kibice Legii są prawdopodobnie najbardziej fanatyczni w Europie, jednak mam nadzieję, że uzyskamy korzystny wynik - powiedział na łamach rumuńskich mediów.

Spotkanie w Bukareszcie zaplanowano na 21 sierpnia, a rewanż w Warszawie sześć dni później. Oba mecze rozpoczną się o godz. 20.45.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL