Reklama

Reklama

Legia - Ivica Vrdoljak przesunięty do drugiej drużyny

Ivica Vrdoljak w najbliższym czasie będzie trenował z drugą drużyną Legii Warszawa - poinformował klub. Oficjalnie Chorwat w rezerwach będzie odbudowywał formę po kontuzji.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

- Decyzja ta ma na celu umożliwienie Ivicy powrotu do odpowiedniej formy sportowej po poważnej kontuzji, która uniemożliwiła mu udział z pełnym obciążeniem w obu zgrupowaniach na Malcie - powiedział dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow, cytowany na stronie klubu.

Decyzję podjęto na wniosek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, z trenerem Stanisławem Czerczesowem na czele.

Reklama

Vrdoljak z powodu kontuzji kolana nie grał od maja ubiegłego roku.

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się spekulacje, że Vrdoljak symuluje kontuzję. Sam piłkarz zaprzecza tym pogłoskom.

W połowie stycznia chorwacki pomocnik opuścił zgrupowanie Legii na Malcie i wrócił do kraju.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy