Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (4 pkt.)
  • 2 .Wisła Kraków (3 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (3 pkt.)
  • 4 .Piast Gliwice (3 pkt.)
  • 5 .Raków Częstochowa (3 pkt.)
  • 6 .Legia Warszawa (3 pkt.)
  • 7 .Zagłębie Lubin (3 pkt.)
  • 8 .Bruk-Bet Termalica (1 pkt.)

Legia blokuje transfer Vadisa Odjidji-Ofoe? Agent piłkarza uderza w klub

Przyszłość Vadisa Odjidji-Ofoe w Legii Warszawa stoi pod coraz większym znakiem zapytania. Agent piłkarza Christophe Henrotay oskarża mistrzów Polski o to, że blokują transfer swojej gwiazdy, mimo złożonej pół roku temu obietnicy. O coraz większych niesnaskach na linii piłkarz - klub informuje "Przegląd Sportowy".

"Legia nie respektuje ustaleń sprzed pół roku. Obiecali nam coś, ale ciągle nie wpisali tego na papier" - irytuje się na łamach "PS" Christophe Henrotay, jeden z menedżerów, reprezentujących interesy najlepszego piłkarza warszawian w minionym sezonie.

W obliczu tych słów i narastającego konfliktu, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się odejście Belga z Legii, mimo że zawodnika wiąże jeszcze roczny kontrakt z "Wojskowymi". Pomocnik miał dostał zapewnienie od poprzedniego zarządu klubu, że będzie mógł zmienić barwy, jeśli znajdzie się chętny, gotowy wyłożyć za niego minimum 1,5 miliona euro.

Reklama

Tyle, ze po zmianach właścicielskich, obecnie jedynym szefem przy Łazienkowskiej jest Dariusz Mioduski. Ten kilka dni temu jasno stwierdził, że kompletnie nie satysfakcjonuje go oferta transferowa, opiewająca nawet na 2 mln euro.

W czwartek Odjidja wydał krótkie oświadczenie, w którym wyjaśnił, że nie jest razem z drużyną tylko z uwagi na narodziny dziecka. Dlatego, po jednodniowej wizycie na pertraktacjach w Warszawie, wrócił do Belgii. Problem w tym, że nieobecność zawodnika zaczyna się niebezpiecznie przedłużać, a zespół pod wodzą Jacka Magiery buduje formę na zgrupowaniu w Warce.

Ostatnio najwięcej mówiło się o zainteresowaniu VOO ze strony Olympiakosu Pireus. Niewykluczone, że zawodnik cały czas naciska na transfer własnie do Grecji.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje