Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (41 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (37 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (35 pkt.)
  • 4 .Radomiak (35 pkt.)
  • 5 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 6 .Wisła Płock (29 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (28 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (28 pkt.)

Legenda azerskiej piłki: Emreli źle robi. Nie uda mu się rozwiązać kontraktu

Były reprezentant Azerbejdżanu Mahir Şükürov uważa, że Mahir Emreli źle robi idąc na wojnę z Legią Warszawa. Piłkarz, który w narodowych barwach zagrał 68 razy i ma doświadczenia z klubów rosyjskich i tureckich, twierdzi, że napastnik nie wygra z Legią w sądzie.

- To osobista sprawa Mahira, ale myślę, że lepiej byłoby rozgrać to inaczej. Myślę, że lepiej dla niego byłoby zostać w Legii i grać. Ale szanuję jego decyzję - mówił Şükürov dla portalu fanat.az.

Były obrońca Genclerbirligi Ankara, Antalyasporu, Anży Machaczkała i klubów z Azerbejdżanu przestrzega Emrelego przed wojną z Legią.

- Klub na pewno go ukarze. Na przykład może wysłać go do drugiej drużyny i Mahir będzie musiał grać w niższej lidze. Bo mają do tego prawo w myśl obowiązujących umów. Polscy kibice też są członkami klubu, mają własne poglądy na zawodnika i to normalne, że po takim kroku krytykują teraz Mahira w internecie. Fani w Europie mają wyższy status niż u nas. Ich opinie są ważne dla klubów. Myślę, że Legia nie chce szkodzić karierze Mahira, ale klub podejmie kroki przeciwko temu. Nie wierzę, żeby Mahir wygrał sprawę - twierdzi Şükürov.

Reklama

Powinien jechać na zgrupowanie

Zdaniem byłego piłkarza błędem jest też odmowa udziału w zgrupowaniu Legii.

- Dobrze by zrobił gdyby wziął udział w tym zgrupowaniu. Czyniąc to, utrzymałby formę i jednocześnie negocjował ze swoimi menedżerami lub prawnikami. Lepiej byłoby się dogadać i kontynuować karierę w bardziej odpowiedni sposób. Może trener i kierownictwo klubu zrozumieli by jego argumenty? A w przyszłości mogłoby to to doprowadzić do komfortowego odejścia z Legii. Zastanawiam się też dlaczego jakikolwiek fan miałby go nienawidzić i dlaczego klub miałby go źle traktować?! Nie wiem również, czy dobre dobre dla naszego kraju są nagłówki - "Azerbejdżański piłkarz, który przyszedł i grał tutaj, pozwał klub!" Niestety obecnie napięcie między Legią a Mahirem nie będzie dobre dla przyszłej kariery naszego rodaka - podsumował Şükürov.

Asz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL