Reklama

Reklama

Kto pokaże rewanż Legii z Celtikiem?

Legia Warszawa zagra z Celtikiem Glasgow w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Z meczu na Pepsi Arenie na pewno będzie telewizyjna transmisja, ale z rewanżu w Szkocji już niekoniecznie.

Mecz w Warszawie odbędzie się 30 lipca o 20.45. Pokaże go TVP 1. Co jednak z pojedynkiem w Edynburgu (w Glasgow rozgrywane są Igrzyska Wspólnoty Brytyjskiej), który zaplanowano tydzień później?

Przedstawiciele TVP muszą być gotowi na trudne negocjacje z mistrzem Szkocji.

"Będziemy czynić starania. Chcielibyśmy na naszej antenie towarzyszyć Legii w całej drodze do Ligi Mistrzów i potem także w tych prestiżowych rozgrywkach" - powiedział Jarosław Idzi, sekretarz programy TVP Sport, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Podobnie jak w drugiej rundzie kwalifikacji, również w trzeciej, nie należy natomiast spodziewać się transmisji z meczów Lecha Poznań i Ruchu Chorzów w Lidze Europejskiej.

Reklama

W przypadku awansu mistrza Polski nie będzie za to problemów z transmisjami w czwartej rundzie kwalifikacji. Są one w pakiecie z prawami do całości rozgrywek LM i LE i należą do platformy nc+. TVP ma sublicencję do transmisji z Ligi Mistrzów na jedno spotkanie w tygodniu i rezerwuje sobie na to środę. Jeśli jednak Legii uda się zakwalifikować do fazy grupowej tych rozgrywek, to na pewno polscy kibice zobaczą wszystkie jej spotkania na antenach TVP.

Zobacz zestaw par trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL