Reklama

Reklama

Koniec sagi z Emrelim? Poważne źródło łączy go z tureckim klubem

Sprawa odejścia Mahira Emrelego z Legii Warszawa nareszcie może się zakończyć. Według poważnych i zwykle dobrze poinformowanych źródeł piłkarz dostał propozycję kontraktu od tureckiego klubu Sivassporu.

"Wreszcie z dobrego źródła i brzmiące racjonalnie - jest oferta dla Mahira Emrelego z Sivassporu, a nie z Basaksehiru, jak pisano" - wpis takiej treści umieścił na Twitterze specjalista od ligi tureckiej, Filip Cieśliński.

CZYTAJ TAKŻE: TAM ODEJDZIE MAHIR EMRELI? BĘDZIE BLIŻEJ OJCZYZNY

Cytował on  tureckiego dziennikarza telewizyjnego Ertana Suzguna. Napisał on, że Sivasspor postara się zakończyć ten transfer. 

Reklama

Legia chce 2-3 mln euro

Sivasspor zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli turecki Super Lig. Klub ma też pracować nad innym transferem z Ekstraklasy - Tomasza Makowskiego z Lechii Gdańsk.

Emreli w Sivasspor? Gwiazdą był tu Grosicki

Wcześniej pisano, że Emreli może trafić do jednego z tureckich gigantów - Istanbul Basaksehir lub Galatasaray Stambuł. Pojawiały się też pogłoski o zainteresowaniu Dinamo Zagrzeb.

Legia oczekują za swojego napastnika 2-3 mln euro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy