Reklama

Reklama

Jan Urban nie będzie już trenerem Legii?

Legia Warszawa zakończyła jesień porażką z Górnikiem Zabrze w Pucharze Polski. Jak informuje "Przegląd Sportowy", już dziś posadę może stracić trener mistrzów Polski Jan Urban.

Legia jest liderem Ekstraklasy po 21. kolejkach, ale fatalnie spisywała się w Lidze Europejskiej, a z Pucharu Polski odpadła już w 1/8 finału.

Dzisiaj Urban ma rozmawiać z prezesem Legii Bogusławem Leśnodorskim. "PS" przewiduje, że szkoleniowiec odejdzie z klubu "za porozumieniem stron".

Według informacji gazety, Urban z wieloma osobami w klubie, w tym z prezesem, nie dogaduje się najlepiej. Ponadto krytykuje reformę Ekstraklasy, co nie podoba się władzom klubu.

Kto zostanie ewentualnym następcą Urbana? Gazeta pisze o dwóch Norwegach, byłych graczach Manchesteru United: Henningu Bergu i Ole Gunnarze Solskjaerze.

Reklama

Ten drugi latem był już w Warszawie przy okazji meczów eliminacji Ligi Mistrzów, w których Legia wyeliminowała jego Molde FK.

Jan Urban jest trenerem Legii od 2012 roku. W tym czasie zdobył z zespołem mistrzostwo i Puchar Polski. W klubie ze stolicy pracował już wcześniej - w latach 2007-10.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy