Reklama

Reklama

Jakub Rzeźniczak wsparł trenera Jacka Magierę

Po niespodziewanym zwolnieniu trenera Jacka Magiery z posady szkoleniowca Legii Warszawa, ciepłe słowa pod adresem swojego byłego opiekuna napisał Jakub Rzeźniczak.

O świetnych relacjach między Magierą i Rzeźniczakiem świadczyło wzruszające pożegnanie, gdy na początku lipca obrońca odchodził z Legii. Piłkarz przeniósł się do Azerbejdżanu, podpisując kontrakt z mistrzem tego kraju Karabachem Agdam.

Rzeźniczak spędził w Warszawie 13 lat, rozpoczynając karierę w Legii jako 17-latek, a pożegnał się z klubem, jako 30-letni facet.

Teraz przyszedł czas na Magierę, z tą różnicą, że szkoleniowiec nie wybrał sobie nowego pracodawcy. To decyzją zarządu Legii trener przestał dzisiaj pełnić obowiązki opiekuna pierwszego zespołu.

Reklama

Na temat rozstania z Magierą pojawiają się podzielone opinie. Natomiast w słowach Rzeźniczaka, który postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na Twitterze, nie ma miejsca na interpretację. Przekaz "Rzeźnika" brzmi jednoznacznie.

"Powodzenia Trenerze! Zwycięstwo ze Sportingiem było jedną z najpiękniejszych chwil w mojej karierze... świetny Trener, wspaniały człowiek" - napisał piłkarz.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama