Reklama

Reklama

Jagiellonia - Legia. Oświadczenie Legii w sprawie kibiców

Nie milkną echa afery, wskutek której kibice Legii Warszawa nie weszli na stadion w Białymstoku na niedzielnym mecz z Jagiellonią (0-0). Mistrz Polski poinformował, że osoby, które pojechały na mecz do Białegostoku, ale nie weszły na stadion, otrzymają darmowe wejściówki na najbliższy domowy mecz z Górnikiem Zabrze.

Przypomnijmy, że mecz Jagiellonii z Legią odbył się bez udziału kibiców gości. Odmówili oni wejścia na stadion po tym, jak zarząd "Jagi" zabronił im wniesienia flag.

"Oświadczamy, że w ocenie klubu takie postępowanie należy uznać za bezpodstawne, niezrozumiałe i sprzeczne z obowiązującymi zasadami oraz normami prawnymi. Legia Warszawa niezwłocznie przekaże sprawę do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. i oczekuje stanowczej reakcji. W opinii Legii, takie działania klubu Jagiellonia Białystok, podejmowane po raz kolejny i skutkujące uniemożliwieniem udziału zorganizowanej grupy kibiców klubu w meczach organizowanych na stadionie w Białymstoku, są bezpodstawne i prowadzą jedynie do niepotrzebnych napięć" - brzmi fragment oświadczenia Legii.

Reklama

Mistrz Polski poinformował także, że kibice, którzy nie weszli na białostocki stadion otrzymają darmowe wejściówki w najbliższym domowym meczu z Górnikiem Zabrze 13 maja.

Hitowy pojedynek Jagiellonii z Legią rozczarował. W meczu oddany został tylko jeden celny strzał, a obie drużyny podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL