Reklama

Reklama

Inaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa o kolejny rok

Hiszpan Inaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2019 roku - poinformował klub piłkarskiego mistrza Polski. Będzie do 10. sezon 34-letniego obrońcy w stołecznym klubie.

Hiszpan Inaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2019 roku - poinformował klub piłkarskiego mistrza Polski. Będzie do 10. sezon 34-letniego obrońcy w stołecznym klubie.Astiz trafił do Legii przed rozpoczęciem sezonu 2007/08 z Osasuny Pampeluna. Najpierw na roczne wypożyczenie, a następnie już na stałe. Spędził w Warszawie osiem sezonów, a później, w 2015 roku, przeniósł się do APOEL-u Nikozja, gdzie występował przez dwa lata. W sierpniu 2017 poinformowano o jego powrocie do warszawskiego klubu. 

"Kolejny sezon spędzę u siebie - czuję się na Legii jak w domu. Cieszę się z podpisania nowego kontraktu. To najlepszy klub w Polsce. Chcę podziękować kolegom z drużyny, bo dzięki nim moja postawa wyglądała tak dobrze. Fizycznie czuję się świetnie, nie miałem w tym roku żadnego urazu. Teraz trzeba ciężko pracować i przygotowywać się do nowego sezonu" - powiedział Astiz, cytowany w klubowym komunikacie.

Reklama

Hiszpan jest trzykrotnym mistrzem Polski i sześciokrotnym zdobywcą krajowego Pucharu. Dwa razy cieszył się także z tytułu mistrza Cypru z APOEL-em. 

Legia rozpocznie obronę tytułu meczem u siebie z KGHM Zagłębiem Lubin w lipcu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy