Reklama

Reklama

Igor Angulo przejął się zdrowiem Arkadiusza Malarza

Po zderzeniu z Igorem Angulo, Arkadiusz Malarz został trafiony kolanem w głowę i musiał opuścić boisko. Napastnik Górnika Zabrze bardzo przejął się zdrowiem rywala i po meczu napisał do niego wiadomość.

Angulo w 42. minucie spotkania strzelił gola Malarzowi i jak sam twierdzi, przy celebracji gola, przez przypadek uderzył go kolanem. Bramkarz Legii stracił chwilowo przytomność i nie mógł dalej kontynuować gry. Piłkarz natychmiast został zabrany do szpitala, ponieważ podejrzewano u niego wstrząśnienie mózgu.

Igor Angulo mocno przejął się zdrowiem rywala i po spotkaniu zdobył do niego numer, żeby zapytać, czy wszystko z nim w porządku.

"Cześć! Tu Angulo. Wczoraj przez przypadek się zderzyliśmy. Wszystko z tobą ok?" - napisał w wiadomości napastnik Górnika Zabrze.

Reklama

Zdjęcie z rozmowy piłkarzy wrzucił na Twittera sam Arkadiusz Malarz, który postanowił docenić gest rywala. "Miło" - napisał pod umieszczonym zdjęciem bramkarz Legii.

Malarz na Twitterze poinformował także, że jego uraz nie okazał się poważny i powinien zagrać w kolejnym meczu. W inauguracyjnym spotkaniu Ekstraklasy, Legia niespodziewanie przegrała z Górnikiem Zabrze na wyjeździe 1-3.

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL