Reklama

Reklama

​Henning Berg: Zwycięstwo z Lechem zawsze poprawia humor

- Jestem bardzo zadowolony. Zwycięstwo z Lechem zawsze poprawia humor, zwłaszcza gdy gra się przy pełnych trybunach - mówił na pomeczowej konferencji uśmiechnięty od ucha do ucha trener warszawian Henning Berg. Legia wygrała z Lechem 1-0 i w tej chwili ma już 10 punktów przewagi nad rywalami.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

- Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, kontrolowaliśmy grę i mogliśmy strzelić więcej goli. W drugiej części meczu graliśmy dobrze w obronie, zwłaszcza we własnym polu karnym, ale zabrakło nam jakości w ofensywie - powiedział szkoleniowiec Legii.

Sporo kontrowersji wzbudziła sytuacja, po której Legia zdobyła gola. Marcin Kamiński twierdzi, że był faulowany.

Berg nie chciał komentować sytuacji. - Nie widziałem powtórki. Jodłowiec podał do Radovicia i padł gol. Byłem daleko od tej sytuacji, więc nie potrafię ocenić, czy Marcin Kamiński faktycznie był faulowany - dodał Norweg.

Reklama

Berg nie zgadza się, że losy mistrzostwa Polski są już rozstrzygnięte. - Do końca sezonu zostało dziewięć meczów, do zdobycia jest 27 punktów, jeszcze wszystko jest możliwe. Dlatego skupiamy się na kolejnych spotkaniach i podnoszeniu swoich umiejętności. Mamy teraz 10 punktów przewagi, ale punkty będą dzielone na pół, więc Lech i pozostali na pewno będą nas gonić - zakończył.

Autor: Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy