Reklama

Reklama

Henning Berg: Jeśli będziemy tak grać, osiągniemy sukces

Henning Berg wreszcie mógł być w pełni zadowolony z gry swojej drużyny. Prowadzona przez niego Legia pewnie wygrała z Zawiszą Bydgoszcz 3-0. – Przyjemnie patrzyło się na to, jak poczynaliśmy sobie na boisku – przyznał Norweg.

Legia grała z polotem, akcje mistrzów Polski toczone były w szybkim tempie, wszystkie gole padły po ładnych, składnych atakach. - Jestem bardzo zadowolony z wygranej, zagraliśmy dobry mecz, byliśmy skoncentrowani i zdominowaliśmy grę. Zawisza ostatnio prezentował się bez zarzutu, pokonali Wisłę i Śląsk, nie tracąc gola. Nam przede wszystkim udało nam się wyeliminować atuty gości - powiedział Berg.

Worek z bramkami na dobre rozwiązał się na początku pierwszej połowy. Berg przyznał, że nie motywował szczególnie swoich piłkarzy. - Nie powiedziałem niczego szczególnego w szatni, mówiłem piłkarzom, żeby byli bardziej precyzyjni w polu karnym - zdradził, dodając, że dziś Legia rozegrała jedną z najlepszych drugich połów odkąd objął zespół.

Reklama

- Jeżeli będziemy grać z takim nastawieniem na pewno osiągniemy sukces - zakończył szkoleniowiec.

Autor: Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL