Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak w Legii Warszawa? "W piłce nigdy nie mów nigdy"

Grzegorz Krychowiak trafi do Legii Warszawa? Obecnie taki transfer brzmi niczym scenariusz filmu science fiction. Pomocnik nie wyklucza jednak, że pod koniec swojej kariery zdecyduje się zagrać w barwach "Wojskowych".Piłkarze Legii Warszawa dziś rozegrali sparingowe spotkanie z rosyjskim Krasnodarem. Spotkanie w Jebel Ali zakończyło się wygraną "Wojskowych" - 2:1.

Grzegorz Krychowiak po meczu spotkał się z Dariuszem Mioduskim

W ekipie Krasnodaru 45 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak pokazał się z dobrej strony, w 24. minucie został ukarany żółtą kartką.

Po zakończeniu meczu doszło do krótkiego spotkania Krychowiaka z prezesem Legii Dariuszem Mioduskim. Piłkarz nie wykluczył, że w przyszłości może dołączyć do stołecznej drużyny.

Krychowiak nie wykluczył, że w przyszłości dołączy do Legii Warszawa

Reklama

- W piłce nigdy nie mów nigdy. Nigdy nie wiadomo - oznajmił kurtuazyjnie Krychowiak, który następnie życzył powodzenia i sukcesów włodarzowi Legii. Nagranie rozmowy trafiło do mediach społecznościowych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy