Reklama

Reklama

Dwa zimowe obozy Legii Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa do rundy wiosennej będą przygotowywali się w Hiszpanii - poinformował klub na stronie internetowej.

Przez większą część stycznia "Wojskowi" będą trenować w klimacie śródziemnomorskim. Zaplanowano dwa zgrupowania - pierwsze w Benidorm, drugie w La Mandze.

Po meczu z Górnikiem Łęczna (18 grudnia), drużyna będzie miała wolne do 9 stycznia. Potem, w dniach 10-21 stycznia, udaje się do Hiszpanii na obóz w Benidorm. Piłkarze wrócą do Polski 21 stycznia.

24 stycznia ma się rozpocząć kolejny obóz na Półwyspie Iberyjskim. Tym razem w La Mandze. Zakończy się 4 lutego. Do dyspozycji piłkarzy - i to na wyłączność -  będą boiska treningowe przy hotelach.

Reklama

Na razie w ramach obu obozów zaplanowane są po trzy spotkania sparingowe. Daty meczów i przeciwnicy, z którymi zmierzy się mistrz Polski, pozostają do potwierdzenia.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama