Reklama

Reklama

Były piłkarz Legii Aleksandar Prijović aresztowany w Serbii za złamanie godziny policyjnej

Były piłkarz Legii Warszawa Aleksandar Prijović, uczestnik MŚ w 2018 roku, został w piątek aresztowany w Serbii za złamanie godziny policyjnej - poinformowały bałkańskie media. W połowie marca serbskie władze wprowadziły stan wyjątkowy w związku z epidemią COVID-19.

Zgodnie z obowiązującym prawem, od g. 17.00 obowiązuje godzina policyjna, co oznacza, że mieszkańcy powinni zostać w swych miejscach zamieszkania. Według mediów, m.in. Telegraf.rs, Prijović, z liczną grupą znajomych, przebywał w tym czasie w jednej z belgradzkich kawiarni. W tym gronie byli też m.in. znany piosenkarz z żoną.

Wszyscy zostali aresztowani, a po złożeniu zeznań oczekują na wymierzenie kary. Złamanie godziny policyjnej może skutkować pozbawieniem wolności. Na co dzień Prijović występuje w Arabii Saudyjskiej, ale z powodu koronawirusa rozgrywki są tam wstrzymane, dlatego obecnie przebywa w Serbii.

Reklama

Od 2015 do 2017 roku serbski napastnik grał w Legii, z którą zdobył dwa tytuły mistrza Polski.

giel/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama