Reklama

Reklama

Boruc w nietypowej roli. "Król Artur Wielki"

Artur Boruc to klubowa legenda Legii Warszawa. Golkiper został uhonorowany w wyjątkowy sposób. Dwaj warszawscy raperzy nagrali o nim rapowy utwór.

Artur Boruc ma na karku już 41 lat, ale wciąż prezentuje wysoką dyspozycję. Ma pewne miejsce w bramce Legii Warszawa, w której stawiał pierwsze kroki w poważnej piłce i w której prawdopodobnie zakończy swoją karierę.

Artur Boruc bohaterem rapowego kawałka

Golkiper cieszy się wielkim szacunkiem wśród kibiców "Wojskowych". Bezsprzecznie jest ikoną Legii. Nic więc dziwnego, że fani postanowili go uhonorować w wyjątkowy sposób.

Dwaj warszawscy raperzy - Jacol z ekipy Pewna Pozycja oraz Mayon z Warszawskiego Desantu - nagrali utwór "Holy Goalie", którego bohaterem jest właśnie Boruc. Bramkarz wziął nawet udział w nagranym do piosenki teledysku.

"Od lat ikona mego rodzimego klubu/ By dojść, gdzie jest, przeszedł wiele trudu/ Grając za granicą, nie zapomniał o Legii/ Dumny z pochodzenia król Artur Wielki" - tak brzmią pierwsze wersy. A jak wypada całość? Poniżej możecie obejrzeć teledysk.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI POWRÓT DO LEGII WARSZAWA O KROK! W ŚRODĘ TESTY MEDYCZNE

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy