Reklama

Reklama

Unton i Kalkowski na razie pozostają trenerami Lechii Gdańsk

Tomasz Unton i Maciej Kalkowski póki co pozostaną szkoleniowcami grającej w Ekstraklasie Lechii Gdańsk.

Tomasz Unton i Maciej Kalkowski póki co pozostaną szkoleniowcami grającej w Ekstraklasie Lechii Gdańsk.

"Po spotkaniu, do którego doszło w piątek pomiędzy władzami klubu i szkoleniowcami 'Biało-Zielonych', ustalono, że trenerzy Tomasz Unton i Maciej Kalkowski poprowadzą zespół Lechii w meczu z Legią Warszawa 17 października" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

"Czy przygotują również drużynę do meczu ze Śląskiem Wrocław na PGE Arenie będzie zależne od postępu rozmów prowadzonych z kandydatami na pierwszego trenera Lechii Gdańsk" - informuje klub.

21 września Lechia zwolniła portugalskiego trenera Joaquima Machado, który prowadził zespół od czerwca, ale pod jego wodzą drużyna spisywała się poniżej oczekiwań.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy