Reklama

Reklama

Piłkarze Barcelony przylecieli do Gdańska

Piłkarze Barcelony przylecieli o 12.15 samolotem czarterowym do Gdańska. Na lotnisku w Rębiechowie czekało na nich około 100 fanów. O godzinie 20.45 mistrzowie Hiszpanii zmierzą się w towarzyskim meczu na PGE Arenie z Lechią.

Bezpośrednio z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy drużyna z Katalonii pojedzie do Hotelu Gdańsk. W sumie spędzi w Polsce zaledwie 11 godzin, bo od razu po spotkaniu z Lechią uda się na lotnisko i odleci do Hiszpanii.

W poniedziałek wieczorem trener Gerardo Martino wytypował 23 zawodników, którzy mają szansę zagrać z Lechią. W tym gronie są również Argentyńczyk Lionel Messi i Brazylijczyk Neymar.

Ten ostatni właśnie na PGE Arenie powinien zadebiutować w barwach swojego nowego klubu. Zespoły umówiły się, że w tym spotkaniu mogą przeprowadzić po 11 zmian.

Reklama

W Gdańsku zabraknie jednak argentyńskiego szkoleniowca. Martino postanowił zostać w Barcelonie i osobiście porozmawiać z piłkarzami, którzy wzięli udział w Pucharze Konfederacji i z tego względu dopiero w poniedziałek wznowili zajęcia z drużyną.

Lechia Gdańsk - FC Barcelona NA ŻYWO (wtorek, 20.45)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama