Reklama

Reklama

Lukasz Haraslin piłkarzem Lechii Gdańsk

Lukasz Haraslin został piłkarzem Lechii Gdańsk. 19-letni słowacki napastnik podpisał kontrakt do końca czerwca 2018 roku - czytamy na stronie "Biało-zielonych".

Haraslin to wychowanek Slovana Bratysława. W 2013 roku przeniósł się do Parmy. We Włoszech grał głównie w drużynie juniorów. W poprzednim sezonie zanotował dwa występy w Serie A.

Słowak występował w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju.

- Grę w Lechii traktuję jako wyzwanie - przyznał Haraslin tuż po podpisaniu kontraktu z gdańskim klubem. 

- Już nie mogę doczekać się rozpoczęcia nowego sezonu i gry na PGE Arenie, wypełnionej kibicami Lechii, o których słyszałem, że fantastycznie dopingują swoją drużynę. Liczę na to, że będę mógł regularnie występować w Ekstraklasie i strzelać dla Biało-Zielonych jak najwięcej bramek. Moją ambicją jest zająć z moim nowym zespołem miejsce na ligowym podium na koniec zbliżającego się sezonu - dodał Haraslin, cytowany przez stronę www.lechia.pl

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama