Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Simeon Sławczew przejdzie testy medyczne

To może być transferowy hit! Na testach medycznych w Lechii Gdańsk zamelduje się Simeon Sławczew ze Sportingu Lizbona. Bułgar uzgodnił warunki umowy i jeśli przejdzie wtorkowe testy, najbliższy sezon spędzi w Lotto Ekstraklasie.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

22-letni Sławczew to środkowy pomocnik, który jest powszechnie uznawany za wielki talent. Bułgar nieprzypadkowo przeniósł się w 2014 roku na Estadio Jose Alvalade do Lizbony.

Od tamtej pory regularnie trafiał jednak na wypożyczenia. Występował w Boltonie Wanderers, a ostatnio także w cypryjskim Apollonie Limassol. Wydaje się, że kolejny przystankiem w jego karierze będzie Gdańsk.

Simeon Sławczew to 7-krotny reprezentant Bułgarii. W minionym sezonie rozegrał 20 meczów we wszystkich rozgrywkach w Apollonie i zdobył jedną bramkę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy