Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Prezes Adam Mandziara zapewnia: Lechia ma się dobrze

By uspokoić nastroje gdańskich kibiców, zaniepokojonych ostatnimi osłabieniami Lechii, prezes Adam Mandziara wraz z trenerem Piotrem Stokowcem udzielili wywiadu oficjalnej stronie klubowej.

To niewątpliwie sprytny zabieg PR-owski, by na kilkadziesiąt godzin przed startem rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy i kilkanaście godzin przed konferencją prasową opublikować tzw. wywiad kontrolowany. 

Padają w nim konkretne zapowiedzi i obietnice. M.in. o tym że z zespołu nikt już nie odejdzie, że najbliższe dni przyniosą personalne wzmocnienia, że nie ma szans na powrót Sławomira Peszki i Rafała Wolskiego do pierwszej drużyny. 

Papier przyjmie wszystko, a słowa wywiadu zweryfikuje boisko. Zgodnie ze słowami trenera Stokowca będzie to "inny zespół niż do tej pory", ale polska Ekstraklasa jest na tyle nieprzewidywalna, że nie jest powiedziane że gorszy.

Reklama

Przypomnijmy, że w porównaniu z rundą jesienną w Lechii na wiosnę nie zagra sześciu przeważnie podstawowych zawodników - Błażej Augustyn, Rafał Wolski, Sławomir Peszko, Artur Sobiech, Lukas Haraslin i Daniel Łukasik. Na ich miejsce do tej pory przyszli jedynie Łotysz Kristers Tobers i Brazylijczyk Conrado. 

Całość wywiadu TUTAJ

MS

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL