Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk pozyskała Jarosława Kubickiego

Jarosław Kubicki został w poniedziałek piłkarzem Lechii Gdańsk. Niespełna 24-letni środkowy pomocnik podpisał z trzynastą w poprzednim sezonie drużyną ekstraklasy trzyletni kontrakt. To drugi zawodnik pozyskany przez "biało-zielonych" w przerwie letniej.


Kubicki jest wychowankiem KGHM Zagłębia Lubin i w barwach tej drużyny rozegrał w ekstraklasie 90 meczów, w których zdobył sześć bramek. W minionym sezonie ten środkowy pomocnik zanotował 26 ligowych spotkań i jednego gola.

Nowego piłkarza Lechii bardzo dobrze zna jej trener Piotr Stokowiec, miał bowiem okazję pracować z nim w zespole z Dolnego Śląska.

To drugi zawodnik pozyskany przez "biało-zielonych" w przerwie letniej. Wcześniej do Gdańska z Korony Kielce przeszedł 27-letni serbski bramkarz Zlatan Alomerovic, który również związał się trzyletnią umową.

Z Lechii odeszli natomiast Jakub Wawrzyniak, Sebastian Mila, Grzegorz Kuświk, Marco Paixao, Mato Milos, Oliver Zelenika i Milen Gamakow.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL