Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk: Piotr Stokowiec zapewnia - będą transfery

Po odejściu Artura Sobiecha, drużyna "Biało-Zielonych" została z jednym sprawdzonym zawodnikiem w linii napadu. Flavio Paixao jest najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii rozgrywek polskiej Ekstraklasy, ale ma już swoje lata. We wrześniu stuknie mu 36.

W tureckim Beleku, gdzie lechiści przygotowują się do rundy wiosennej, zapytaliśmy trenera Piotra Stokowca o potencjalne wzmocnienia składu.

- Transfery będą. Myślę, że z dwa-trzy jeszcze zrobimy. Wiadomo, że im szybciej tym lepiej. Nie jest to do końca zależne ode mnie. Ja skupiam się na pracy sportowej, ruchy transferowe to domena prezesa i działu skautingu. Nie wszystkie plany wyszły, były tematy bliskie finalizacji. W jednym czy dwóch przypadkach rozmowy trwają od dłuższego czasu. Jeden z tych zawodników gra cały czas, trenuje, jest gotów do gry. Muszę być cierpliwy. Dobrze wiemy, że potrzebujemy zawodników gotowych do grania, doświadczonych. Rozwojowych mamy pod dostatkiem. Nie jest tak, że czekamy tylko na transfery. Ciężko pracujemy, bo na wiosnę mamy wiele do ugrania - powiedział szkoleniowiec.

Reklama

Lechia w Turcji rozegra jeszcze trzy sparingi: z Beroje Stara Zagora, Dynamem Moskwa i prawdopodobnie z FK Senica. Rundę wiosenną gdańszczanie rozpoczną meczem wyjazdowym ze Śląskiem we Wrocławiu 7 lutego o 20:30.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO Ekstraklasy

Maciej Słomiński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy