Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Komisja Ligi podtrzymała karę dla Sławomira Peszki

Na nic zdało się wyjątkowo długie (liczące aż 11 stron) odwołanie Sławomira Peszki od kary trzymiesięcznej dyskwalifikacji. Komisja Ligi podtrzymała swoją decyzję.

Przypomnijmy, że w 1. kolejce Ekstraklasy Sławomir Peszko brutalnie zaatakował Arvydasa Novikovasa, za co został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką. Z uwagi na wyjątkowo nieprzepisowe zagranie Komisja Ligi ukarała Peszkę trzymiesięczną dyskwalifikacją oraz grzywną w wysokości 30 tys. złotych.

Piłkarz wystosował liczące aż 11 stron pismo, w którym odwołał się od przydzielonej mu kary.

Na środowym posiedzeniu Komisja Ligi podtrzymała jednak swoją pierwotną decyzję. Oznacza to, że Peszko najwcześniej zagra dopiero w połowie października.

Reklama

Mimo braku Peszki w składzie Lechia nie przegrała w tym sezonie ani jednego spotkania i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama