Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Adam Mandziara zrezygnował z funkcji prezesa

Adam Mandziara zrezygnował z funkcji prezesa Lechii Gdańsk, poinformował klub na stronie internetowej.

W krótkim komunikacie podano, że rada nadzorcza Lechii 7 czerwca otrzymała rezygnację Mandziary ze stanowisko, która ma wejść w życie 30 czerwca.

Mandziara był prezesem Lechii od 18 grudnia 2014 roku.

Do czasu wyboru nowego prezesa klubu, odpowiedzialność będzie spoczywała na pozostałych członkach zarządu, którego wiceprezesem jest obecnie Janusz Biesiada, a członkiem Piotr Zejer ze stowarzyszenia kibiców Lwy Północy.

"Decyzje co do dalszego kształtu zarządu zapadną na najbliższym walnym zgromadzeniu. Mamy obowiązek poinformować o jego zwołaniu z 14-dniowym wyprzedzeniem - wyjaśnił nam rzecznik prasowy Patryk Siedliński, cytowany przez trojmiasto.pl.

Reklama

W ostatnim sezonie gdańszczanie wywalczyli Puchar Polski i zajęli trzecie miejsce w lidze.

Zobacz terminarz nowego sezonu Ekstraklasy

Pawo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy