Reklama

Reklama

Lechia - Broendby w el. LE. Możliwa frekwencja to 30 tysięcy osób

Około 30 tys. kibiców powinno obejrzeć w czwartek w Gdańsku pierwszy mecz 2. rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy Lechia - Broendby Kopenhaga. "We wtorek w południe sprzedaliśmy ponad 16 tys. biletów" - powiedział PAP rzecznik prasowy klubu Patryk Siedliński.

"W poniedziałek rozeszło się cztery tysiące biletów, a we wtorek w samo południe liczba sprzedanych wejściówek wyniosła 16 tysięcy. Jest szansa, że dwa dni przed spotkaniem przekroczymy granicę 20 tysięcy, a dynamika ich dystrybucji pozwala na stwierdzenie, że w czwartek o 19 na Stadionie Energa Gdańsk zasiądzie około 28-30 tysięcy kibiców. Będzie to jedna z najwyższych frekwencji podczas spotkań Lechii na tym obiekcie" - zapewnił Siedliński.

Na trybunach nie zabraknie także sympatyków gości. "Spodziewamy się blisko 600 fanów Broendby" - dodał.

Reklama

W pierwszej rundzie eliminacji LE duńska drużyna z Kamilem Wilczkiem w składzie okazała się lepsza od Interu Turku. Na własnym stadionie triumfowała 4-1 (Polak zdobył dwie bramki), natomiast w rewanżu w Finlandii rywale biało-zielonych przegrali 0-2.

Z kolei Lechia przystąpi do tych rozgrywek od drugiej rundy.

Autor: Marcin Domański

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy