Jagiełło przychodzi do Lechii, Duda odchodzi

We wtorek do przebywających na zgrupowaniu w Turcji piłkarzy ekstraklasowej Lechii powinien dołączyć 19-letni pomocnik Legii Warszawa Aleksander Jagiełło. Z kolei 23-letni napastnik Adam Duda został wypożyczony z gdańskiego klubu do I-ligowej Chojniczanki.

W poniedziałek Legia wyjechała na zgrupowanie do Mijas i w kadrze warszawskiej drużyny zabrakło miejsca dla Jagiełły. Zamiast do Hiszpanii ten boczny pomocnik powinien udać się we wtorek do Turcji, gdzie do 7 lutego na obozie przebywać będzie Lechia. 19-letni zawodnik, który rundę jesienną spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała (rozegrał 18 meczów, w których strzelił dwa gole - Lechii i Legii), ma zostać do końca czerwca wypożyczony do gdańskiego zespołu.

Reklama

Do tej pory biało-zieloni pozyskali trzech piłkarzy. 18-letni prawy obrońca, wychowanek Wisły Kraków Paweł Stolarski związał się z biało-zielonymi 3,5-letnim kontraktem, natomiast pomocnik Maciej Makuszewski i napastnik Zaur Sadajew z Rosji zostali do końca czerwca wypożyczeni z Tereka Grozny.

Wiadomo też, że rundy rewanżowej nie spędzi w Lechii Adam Duda. 23-letniego napastnika, który w tym sezonie wystąpił w ekstraklasie w czterech spotkaniach, wypożyczono do 11. zespołu pierwszej ligi Chojniczanki Chojnice.

Dowiedz się więcej na temat: Lechia Gdańsk | Aleksander Jagiełło

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje